Massaažid kehale

Lõõgastav klassikaline massaaž

loogastav massaazSee on kombineeritud lähtuvalt kliendi soovist ja keha vajadustest, mis hõlmab nii klassikalisi kui ka teistest massaažiliikidest ülevõetuid tehnikaid: lõõgastavaid, voolavaid, tugevamat massaaži liigestele, lihastele.
Ajaliselt 1 või 1,5h

Laavakivide massaaž ehk hinge hellitus kividega

anne parli ilusalong4 vaikeSiin on ühendatud vahelduvalt käsitsi- ja soojade laavakividega massaaž. Eriti mõnus just külmematel aastaaegadel. Tuues ääretut lõõgastust ja kergust kehasse.
Soojad laavakivid kannavad endas tasakaalustavat maaenergiat, tule väekat jõudu ja puhastust, päikese sära ja küllust. Lisaks vee, kui elu lõputu voolamise energiat. Kõik see on olemas ja elustub iga kord, et oma soojusega leevendada veelgi sügavamalt lihaspingeid koos vahelduva käsimassaažiga. Reguleerides ainevahetusprotsesse, seede-ja hormonaalsüsteemi.
Pärast igakordse hooldust lähevad laavakivid mõnusasse puhastumisprotsessi, et võtta vastu oma taastunud ja uuenenud valgus- ja soojusenergiaga juba järgmist klienti.
Ajaliselt 1,5h

AROMA TOUCH massaaž

aromatouch massageAROMA TOUCH MASSAGE DoTerra eeterlike õlidega

Aroma Touch, tõlkes Aroomi Puudutus ei ole pelgalt mõnus massaaž. Aroma Touch toime on tänu DoTerra looduslikele eeterlikel õlidele väga sügav, organismi toetav, puhastav ja lõdvestav. See mõjub toetavalt närvi-ja immuunsüsteemile, tervele organismile. õlide toime koos idamaistest tehnikatest välja töötatud protseduuriga harmoniseerib inimese sisemist süsteemi. Annab uue homöstaasi seisundi, mis mõjub heas mõttes nagu resert.
Ajaliselt 1,10h

Aroomimassaaž

aroomimassaažLÕÕGASTAV AROOMIMASSAAŽ
Kogu keha või teatud piirkondi hõlmav, lõõgastav ja heaolutunnet esilekutsuv massaaž Sulle sobilike Doterra eeterlike õlidega. Massaaživõtted ja liigutused on pisut aeglasemad ja õrnemad, kui tavamassaažil, mis omakorda aktiveerib parasümpaatilist närvisüsteemi. Vähenenevad pinged, ärevus, paraneb une kvaliteet. Mõtete tühjenemine, sügavam hingamine ja kogu keha rahunemine.
Ajaliselt 1h või 1,5h

HAWAII LOMI LOMI massaaž

LOMI LOMI massageSee on iidne Hawaii massaaž, kus kõik püüdleb harmoonia ja armastuse poole. Lomi-Lomi tähendab tõlkes armastuse voolu kätest Sellel massaažil on vägi äratamaks inimese iseeneslikku tervenemisvõimet. See on sujuv, rahulikus tempos energeetiline massaaž, mida iseloomustavad pikad, voolavad liigutused. See on rohkelt sooja õliga massaaž. Peopesadele lisaks kasutatakse masserides peamiselt küünarvarsi. Pakkudes harmooniat ja tervendust nii kehale kui ka hingele. Lomi-Lomi tähendab tõlkes armastuse voolu kätest.
Kuna seda massaaži tehaks rohke õliga, siis üleliigne pühitakse kehalt. Samas palun arvesta ikkagi sobiliku riietusega, mis talub natuke õliseks saamist.

Kehahooldus

KEHAHOOLDUS ISABELLE LANCRAYPINGULDAV KEHAHOOLDUS

Kehakoorimine koos masseerivate liigutustega, millele järgneb kogu keha massaaž pinguldava, niisutava kehakreemiga . Prantsuse kosmeetikasarja Isabelle Lancray tooted.

TULEMUSEKS SIIDPEHME NAHK ja HELGE JA KERGE OLEMINE