• Pärli  Ilusalong

    Pärli Ilusalong

    Rõõm kohtuda!

HELI, KUI VIBRATSIOON

Peatu... seisatu... kuula! Kuidas Su keha täna heliseb?! Kuidas Su naerukurrud helisevad või millist rütmi õlad edasi annnavad ?!
Heli, võnked, mis võivad Sind tõsta ja kiigutada või hoopis maandada.

Salongis pakutavate massaažide alguses ja enamasti ka näohoolitsuste juures kasutan helikristallkausside tasakaalustavaid ja tõstvaid helisid. Kõigel on oma vibratsioon. Ka meie kehadel. Kui keha rakud on pinges või põletikulised, meie hingamine stressi tõttu kiire ja pindmine, on ka rakkude vibratsioon aeglustunud. Mõjutades füsioloogilisi protsesse: hingamist, ainevahetust, hormonaalset talitlust, vereringet- ja lümfisüsteemi.

Continue Reading

MEDITATIIVNE TERVENDUS

Meditatiivsed, tervendavad ja tasakaalustavad seansid.
Õppides ja praktiseerides seda sajanditevanust meditatsioonitehnikat SAT NAM RASAYAN ehk lihtsat kohalolekut läbi täieliku lubamise ja meditatiivse seisundi kliendi suhtes. Õpin ja praktiseerin seda mitte ainult selleks, et pakkuda klientidele tasakaalustavaid ja meditatiivseid tervendavaid seansse, luues kliendi kehale läbi vaikuse ja harmoonia isetervenemisvõimaluse. Vaid saan seda kasutada kogu oma töös klientidega. Olles täielikult teadlik ja kohal sellega, mida teen, on energia seal, kus on minu teadlikkus, tajud ja mõtted. Otse loomulikult loob selline olek suurema panuse töösse.

Continue Reading

ELUS KÕIGE TÄHTSAM! VABA, RAHULIK HINGAMINE

Meie hingamine näitab ära paljuski meie seesmise tasakaalu. Kuivõrd oleme kontaktis iseendaga, enda ja elu usaldusega. Kui palju seesmist vabadust me endale lubame või kui palju oleme sõltuvuses välisest. Rahulik, sügav hingamine toetab meie elujõudu - pranat. Rahulik, sügav hingamine ja erinevad hingamistehnikad on vahendiks ,millega tõsta oma energiataset. Vabastades emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, misläbi toimub seiskunud energia ja blokeeringte muutumine.
On heameel vajadusel toetada klienti, märgates tema pindmist või liiga kiiret hingamist. Soovi korral vestelda ja pakkuda pranayama - erinevaid hingamisharjutusi.

DOTERRA AROOMITERAAPILISED EETERLIKUD ÕLID

Minu suur imetlus ja väärtustamine just DOTERRA eeterlike õlide suhtes, kuna need on nii puhtad ja kontollitud, et paljusid neid võib tervise toetamiseks sisse võtta.Kindlasti on vajalik kooskõlastus Doterra terapeudiga või liitudes ise, saades terapeudi teadmised ja kogemused.
Eeterlikud õlid sisaldavad tugevaid keemilisi aineid. Kasutades neid otseses kontaktis kehaga, sisse võttes või õhku piserdades võivad eeterlikud õlid eemale peletada paljusid baktereid, seeni, viiruseid ja teisi haigusetekitajaid. Toetades meie immunsüsteemi.
Eeterlikud õlid töötavad ka energeetiliselt, tasakaalustades meid hingeliselt, vaimselt ja emotsionaalselt, tuues kehasse ka tuntavat füüsilist kasu.

Continue Reading

YON-KA prantsuse fütoteraapiline kosmeetikasari

Alates veebruarist 2019 on Pärli ilusalongis uus prantsuse fütoteraapiline kosmeetikasari YON-KA. Täiesti teistmoodi, kuid samas natuke lähedane ammustele ja kauaaegsetele näohoolitsustele. Lihtne ja mõjuv. LUKA, mille toimest olen ise ja nagu ka kliendidki võlutud. LUKA, mille kaudu saab suunata peent ja õrna auru-uduvihma koos YON-KA 5 erineva taimeekstraktiga. Värskendamaks ja toniseerimaks, niisutamaks ja puhastamaks nägu, dekolteed. Tõeliselt puhanud, särav näonahk. Samas meeli rahustav ja lõõgastav.
YON-KA ja tema 5 alussammast - see on unikaalne sünergia 5-st eeltöödeldud essentsõlist, millel on lai mõjuvaldkond.
Rosmariin, lavendel, geraanium, küpress, tüümian ... uuendamaks, niisutamaks, rahustamaks, pinguldamaks ja puhastamaks meie nahka, andes sära ja värskust ning heaolutunnet kogu kehale.See on 100% YON-KA professionaalsete näo- ja kehahoolitsuste süda.

Continue Reading

NÄOHOOLITSUSED MASSAAŽIDE NÄOL või APARATUURIHOOLITSUSED

Salongides pakutakse palju erinevaid aparatuurihoolitsusi. Ka Pärli ilusalongis mõned neist : teemantlihvimine, ultrahelinäopuhastus. Kindlasti on need ja paljud teised vägagi tulemusrikkad ja oma koha leidnud kindla klientuuri juures.
Mis puutub aga näonaha ja -lihaste toonust ja pindmiste- ning süvakortsude tõstvatesse massaažidesse või vastukaaluks aparatuurihoolitsustesse , siis olen kindlalt jäänud käsitsi tehtavate näomassaažide juurde. Olen õppinud palju erinevaid massaažitehnikaid, näiteks väga häid tulemusi andvaid EST- MASTER näomassaaže, mis toetavad näolihaste toonust ja kortsupõhjade tõstmist, parandavad naha ainevahetust ja vereringet. Samas olen kogenud ka aparatuurihoolitsusi, millel on samuti väga hea tulemus, aga tundes näol vahetevahel väikseid elektrilisi torkeid, on kogu mu keha pinges. Meie kehades on niigi kogu elu vältel salvestunud pingeid. Võiks arvata, et pärast hoolitsust on see möödunud. Kehal on aga oma mälu.

Continue Reading

PÄRLI ILUSALONG, OLEMUS, VALIKUD

Pärast kosmeetiku eriala lõpetamist 23a. tagasi, otsisin salongi sarja, millega tööd alustada. See, mis mind paelus nii toodete kui ka lähenemisviisi suhtes oli looduslikkus ja inimene kui terviklikkus. See viimane lause prantsuse kosmeetikasarja DECLEOR juures saigi valikus määravaks. Tajusin, et mind huvitas mitte niivűrd ainult väline kosmeetiline külg ( ainult väliselt midagi muuta, kaunimaks, ilusamaks teha, midagi peita), vaid eelkõige, kuidas inimese enda olemus sellisel moel saaks avalduda, et see peegelduks ka kauni ja tasakaalus, särava naha kaudu. On ju näonahk suures osas meie emotsioonide, seedetrakti, tervislikku seisundi ja igapäevase hoolduse tulemus.

Continue Reading

Access Consciousness, Bars

Access (tõlkes ligipääs) Bars ja kehatehnikad on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt. Nad on arendanud erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Rohkem kohalolu ja rõõmu. Läbi nende protsesside, kehatehnikate saab võimalikuks ligipääs sellistele energiatele, millele varem puudusid võimalused.

Bars on vahend, mille läbi saad vabaneda piirangutest, alateadlikest uskumustest. Peas on olemas 32 punkti, mida nimetatakse barsideks, mida õrnalt puudutades ja hoides saab vabastada meie alateadvusse salvestunud ja kinnistunud mustreid, uskumusi.

Continue Reading