pais

Kohalolek ...

endaga kontaktis olemine.

Tänu oma senisele elule olen otsinud erinevaid teid ja praktikaid, avastanud ennast ja mõistnud oma elu ja valikute tagamaid. Soovides alguses kiireid lahendusi ja muudatusi, elades väljaspool ennast. Järk-järgult tajudes, et täielikult vastu võttes ennast hetkesieisuga, nii nagu olen, võttes ise vastutuse oma suhtumise ja reageerimiste kohta, kõige toimuva suhtes oma elus, annab taipamise, kerguse ja rõõmu.

MEDITATIIVNE TERVENDUS

Meditatiivsed, tervendavad ja tasakaalustavad seansid.
Õppides ja praktiseerides seda sajanditevanust meditatsioonitehnikat SAT NAM RASAYAN ehk lihtsat kohalolekut läbi täieliku lubamise ja meditatiivse seisundi kliendi suhtes. Õpin ja praktiseerin seda mitte ainult selleks, et pakkuda klientidele tasakaalustavaid ja meditatiivseid tervendavaid seansse, luues kliendi kehale läbi vaikuse ja harmoonia isetervenemisvõimaluse.

Vaid saan seda kasutada kogu oma töös klientidega. Olles täielikult teadlik ja kohal sellega, mida teen, on energia seal, kus on minu teadlikkus, tajud ja mõtted. Otse loomulikult loob selline olek suurema panuse töösse.

On see siis näohoolitsustes või erinevates massaažides. Mõeldes töö ajal muule, suundub energia paljuski sinna, vähem aga hetkel olevasse hoolitsusse või seanssi.