pais

MEDITATIIVNE TERVENDUS

MEDITATIIVNE TERVENDUS

Meditatiivsed, tervendavad ja tasakaalustavad seansid.
Õppides ja praktiseerides seda sajanditevanust meditatsioonitehnikat SAT NAM RASAYAN ehk lihtsat kohalolekut läbi täieliku lubamise ja meditatiivse seisundi kliendi suhtes. Õpin ja praktiseerin seda mitte ainult selleks, et pakkuda klientidele tasakaalustavaid ja meditatiivseid tervendavaid seansse, luues kliendi kehale läbi vaikuse ja harmoonia isetervenemisvõimaluse.

Vaid saan seda kasutada kogu oma töös klientidega. Olles täielikult teadlik ja kohal sellega, mida teen, on energia seal, kus on minu teadlikkus, tajud ja mõtted. Otse loomulikult loob selline olek suurema panuse töösse.

On see siis näohoolitsustes või erinevates massaažides. Mõeldes töö ajal muule, suundub energia paljuski sinna, vähem aga hetkel olevasse hoolitsusse või seanssi.


See toetab mind ennaski, kui mõtted ei ole hajali.
Olles lõpetanud Kundalini jooga õpetajakursused, siis on mul hea anda soovi korral klientidele kassa ka toetavad hingamisharjutusi ja meditatsioone.

Klientide soovi korral olen pakkunud ka meditatiivseid tervendamisseansse koos lühema lõõgastava massaažiga. Rohkem võimalusi ja hoolivalt arvestamisi.