pais

Kohalolek ...

endaga kontaktis olemine.

Tänu oma senisele elule olen otsinud erinevaid teid ja praktikaid, avastanud ennast ja mõistnud oma elu ja valikute tagamaid. Soovides alguses kiireid lahendusi ja muudatusi, elades väljaspool ennast. Järk-järgult tajudes, et täielikult vastu võttes ennast hetkesieisuga, nii nagu olen, võttes ise vastutuse oma suhtumise ja reageerimiste kohta, kõige toimuva suhtes oma elus, annab taipamise, kerguse ja rõõmu.

Lihtsamaks ja selgemaks muutusid mu arusaamad läbi Colin P. Sissoni ja Kalev Veskimäe kohalolu praktikate, mille juurde pöördusin ikka ja jälle tagasi. Nüüdseks minu loomulik osa. Tänu sellele suudan olla rohkem kontaktis iseenda, oma väega.
Kalev Veskimäe satsangide kaudu hakkasin veelgi rohkem tajuma kohalolu sügavamat mõõdet. Märkamisi oma valikuid läbi ego või läbi südame. Enda olemust, mis mind juhib. Lihtsalt enda ja elu vastuvõtmist. Vastuvõtmise lihtsust ja loomulikust. Kõik lihtsalt on.

Soov midagi koheselt muuta, tegutseda, hinnangud nende taga on asendunud märkamisega. Muudatused toimuvad iseenesest. Elu loomulik kulg ongi muutumine. Samas tajudes piiranguid, kui olen kuhugile nn. kinni jäänud. See annabki avardumise, kerguse. Pole hinnanguid, on hetke tõde ja valikud.
Oma klientidega kohalolu teemat puudutades või seanssi pakkudes saan olla tema jaoks täielikus lubamises ehk kohal. Kliendil on võimalik jääda/saada kontakti iseenda, oma tunnetega. Võttes vastu niipalju tasakaalu ja tervenemist , kui ta hetkel on valmis avanema ja vastu võtma. Osata end kõrvalt vaadata, märgata tundeid, aistinguid, tajudes erinevaid kihte nende taga. Vastu võttes rohkem vaikust enda sees.
Tajun hetke rõõmu ja muutuste kerget elevust.