pais

YON-KA prantsuse fütoteraapiline kosmeetikasari

YON-KA prantsuse fütoteraapiline kosmeetikasari

Alates veebruarist 2019 on Pärli ilusalongis uus prantsuse fütoteraapiline kosmeetikasari YON-KA. Täiesti teistmoodi, kuid samas natuke lähedane ammustele ja kauaaegsetele näohoolitsustele. Lihtne ja mõjuv. LUKA, mille toimest olen ise ja nagu ka kliendidki võlutud. LUKA, mille kaudu saab suunata peent ja õrna auru-uduvihma koos YON-KA 5 erineva taimeekstraktiga.Värskendamaks ja toniseerimaks, niisutamaks ja puhastamaks nägu, dekolteed. Tõeliselt puhanud, särav näonahk. Samas meeli rahustav ja lõõgastav.
YON-KA ja tema 5 alussammast - see on unikaalne sünergia 5-st eeltöödeldud essentsõlist, millel on lai mõjuvaldkond.
Rosmariin, lavendel, geraanium, küpress, tüümian ... uuendamaks, niisutamaks, rahustamaks, pinguldamaks ja puhastamaks meie nahka, andes sära ja värskust ning heaolutunnet kogu kehale.See on 100% YON-KA professionaalsete näo- ja kehahoolitsuste süda.

Peatselt, juba sellel sügisel olen end täiendamas uue Jaapani KOBIDO näomassaaži koolitusel. Jaapani keelest tõlgitult tähendab ĄKobidoď Ilu Säilitamise Teed ja on üheks kõige tõhusamaks tuntud looduslikuks meetodiks, mille abil on võimalik parandada naha seisundit ja aeglustada vananemisprotsessi.