pais

PÄRLI ILUSALONG, OLEMUS, VALIKUD

PÄRLI ILUSALONG, OLEMUS, VALIKUD

Pärast kosmeetiku eriala lõpetamist 23a. tagasi, otsisin salongi sarja, millega tööd alustada. See, mis mind paelus nii toodete kui ka lähenemisviisi suhtes oli looduslikkus ja inimene kui terviklikkus. See viimane lause prantsuse kosmeetikasarja DECLEOR juures saigi valikus määravaks.

Tajusin, et mind huvitas mitte niivűrd ainult väline kosmeetiline külg ( ainult väliselt midagi muuta, kaunimaks, ilusamaks teha, midagi peita), vaid eelkõige, kuidas inimese enda olemus sellisel moel saaks avalduda, et see peegelduks ka kauni ja tasakaalus, särava naha kaudu. On ju näonahk suures osas meie emotsioonide, seedetrakti, tervislikku seisundi ja igapäevase hoolduse tulemus.

Seetõttu olen lisaks salongis olemasolevatele kosmeetikasarjadele püüdnud pakkuda erinevaid lähenemisviise , mis tagaks suuremat tasakaalu, harmooniat protseduuri ajal ja viiks sügavama meelerahuni, inimese enda olemusega kontakti. Valikuteni, mis aitaks kaasa veelgi suurepärasematele tulemusteni lisaks salongis pakutavate professionaalsete hoolitsuste ja kodus toodete kasutamise kaudu.

Aroomimassaažid, Doterra eeterlikud õlid
Hingamistehnikad
Meditatiivne tervendamine, vaikus endas
Helimassaaž
Ajurveeda

Kokkuvõtlikult : tasakaalutus elus ei toeta hoolitsusi.