pais

NÄOHOOLITSUSED MASSAAŽIDE NÄOL või APARATUURIHOOLITSUSED

NÄOHOOLITSUSED MASSAAŽIDE NÄOL või APARATUURIHOOLITSUSED

Salongides pakutakse palju erinevaid aparatuurihoolitsusi. Ka Pärli ilusalongis mõned neist : teemantlihvimine, ultrahelinäopuhastus. Kindlasti on need ja paljud teised vägagi tulemusrikkad ja oma koha leidnud kindla klientuuri juures.


Mis puutub aga näonaha ja -lihaste toonust ja pindmiste- ning süvakortsude tõstvatesse massaažidesse või vastukaaluks aparatuurihoolitsustesse , siis olen kindlalt jäänud käsitsi tehtavate näomassaažide juurde. Olen õppinud palju erinevaid massaažitehnikaid, näiteks väga häid tulemusi andvaid EST- MASTER näomassaaže, mis toetavad näolihaste toonust ja kortsupõhjade tõstmist, parandavad naha ainevahetust ja vereringet. Samas olen kogenud ka aparatuurihoolitsusi, millel on samuti väga hea tulemus, aga tundes näol vahetevahel väikseid elektrilisi torkeid, on kogu mu keha pinges. Meie kehades on niigi kogu elu vältel salvestunud pingeid. Võiks arvata, et pärast hoolitsust on see möödunud. Kehal on aga oma mälu.

Käte puudutus näol, kaelal, dekolteel ja selle lõõgastav toime on sügavama ja pikaajalisema toimega, mõjutades kogu keha ja meeli.
Näol on samuti kogu keha toetavad reflektoorsed punktid, mille mõjutamisel keha lõõgastub , mõjutades siseorganite tööd,tuues endaga kaasa sügavama kogu organismi tasakaalustumise ja tervenemise. Peegeldudes tagasi näonaha seisundit. Ongi omavahel vägagi ühenduses olev ring.
Lõõgastav puudutus aitab luua vaikust ja vähendada mõtterohkust peas,mõjutades närvisüsteemi ja lihaste lõdvestumist. Peeneid ja sügavamaid kortse, naha niiskusseisundit jne.
Nšiteks kuperroosse (laienenud veresoonekesed ) näonaha puhul ei aita ainult kosmeetilised hoolitsused, sest paljuski ei ole see seotud välistingimustega ja nn.pärilikkusega, vaid hoopis närvi- ja hormonaalsüsteemiga, seesmiste pingetega, allasurutud tunnetega. Mitteteadlik toitumine ja teised sõltuvuslikud harjumused ei ole ainult otseseks põhjuseks. On hea, kui osata ennast kõrvalt vaadata, mis tegelikult on teatud nahaprobleemi taga. Otse loomulikult on meil kõigil mingi inimlik nõrgem külg või nn.päritud näonahk ja keha. Ja vahel on see pöördumatu, aga teadvustades seda laiemalt, saame lihtsalt arvestada ja end rohkem toetada läbi sobivatema elustiilide ja-valikute. Läbi koduste- ning salongihoolduste.
Loeb seesmine elurõõm ja meelerahu ning juba seeläbi ongi meie vereringe rohkem tasakaalus, tuues hapnikku ja toitaineid kehasse. Toetades erinevaid nahatüüpe.