pais

HELI, KUI VIBRATSIOON

HELI, KUI VIBRATSIOON

Peatu... seisatu... kuula! Kuidas Su keha täna heliseb?! Kuidas Su naerukurrud helisevad või millist rütmi õlad edasi annnavad ?!
Heli, võnked, mis võivad Sind tõsta ja kiigutada või hoopis maandada.

Salongis pakutavate massaažide alguses ja enamasti ka näohoolitsuste juures kasutan helikristallkausside tasakaalustavaid ja tõstvaid helisid. Kõigel on oma vibratsioon. Ka meie kehadel. Kui keha rakud on pinges või põletikulised, meie hingamine stressi tõttu kiire ja pindmine, on ka rakkude vibratsioon aeglustunud. Mõjutades füsioloogilisi protsesse: hingamist, ainevahetust, hormonaalset talitlust, vereringet- ja lümfisüsteemi.

Kristallkausside tõstvad helid aitavad kaasa mõttemeele vaigistumisele ehk tuues end iseendaga kontakti. Hetkesolemises, käesoleva hetke täiuslikus vastuvõtmises puudub mõttemüra peas, kontroll elu üle, mis ongi enamalt jaolt stressi põhjuseks.
Tuues keskkonda harmoonilisi, tõstvaid helisid, leevenevad lihaspinged, peavalud, väsimus ja ärevus. Kogetakse süvalõdvestumist ning stressi ja kroonilise väsimuse leevenemist. Normaliseeruvad füsioloogilised protsessid.

Soovi korral pakun ka heliteraapia pikemaid seansse, kus kasutan nii kristalli- kui ka tiibeti helikausse ning gongi. Hea võimalus kombineerida seda sobiva massaažiga. Tõstes keha vibratsiooni, et hing saaks heliseda!