pais

DOTERRA AROOMITERAAPILISED EETERLIKUD ÕLID

DOTERRA AROOMITERAAPILISED EETERLIKUD ÕLID

Minu suur imetlus ja väärtustamine just DOTERRA eeterlike õlide suhtes, kuna need on nii puhtad ja kontollitud, et paljusid neid võib tervise toetamiseks sisse võtta.Kindlasti on vajalik kooskõlastus Doterra terapeudiga või liitudes ise, saades terapeudi teadmised ja kogemused.


Eeterlikud õlid sisaldavad tugevaid keemilisi aineid. Kasutades neid otseses kontaktis kehaga, sisse võttes või õhku piserdades võivad eeterlikud õlid eemale peletada paljusid baktereid, seeni, viiruseid ja teisi haigusetekitajaid. Toetades meie immunsüsteemi.
Eeterlikud õlid töötavad ka energeetiliselt, tasakaalustades meid hingeliselt, vaimselt ja emotsionaalselt, tuues kehasse ka tuntavat füüsilist kasu.

Kasutan paljusid Doterra eeterlikke õlisid nii kehahoolitustes, massaažides, kui ka näohoolitsuste juures. Lisades neid vastavalt kas massaažiõli või- kreemi, maski sisse. Erilise lähenemise ja mõjuga Aroma Touch tehnika, spetsiaalselt Doterra teatud eeterlike õlidega väljatöötatud aroomimassaaži tehnika.
Näiteks lavendil ei ole mitte ainult emotsionaalselt rahustav mõju (mõjutades kogu keha lihaste seisundit ja seeläbi ka kortsukesi näos), vaid ka puhastav mõju.Väljutades kehast mittevajalikke aineid ja samas ka meie negatiivseid mõttevorme. Vahest on nii mõnedki tähele pannud, et eriti pingelisel ajal, kui kerkivad ülesse pahameel ja pettumused, kontroll elu üle, siis ilmuvad näo teatud piirkondadesse väikesed vistrikud. Põletikud. Lavendel rahustab, on põletikuvastane, ideaalne pärast päikesevõttu, erinevate nahahaiguste leevendaja jne. Emotsionaalne tasakaalustaja, tõstes meie füüsilise keha vibratsiooni. Kui keha hakkab elama kõrgematel sagedustel, muutuvad madalamad energiad (nagu allasurutud emotsioonid) väljakannatamatuks. Keha soovib neist vabaneda. Seda võimegi kogeda valude, lihaspingete, vistrike ja allergiliste reaktsioonide kaudu. Siin tulevadki appi eeterlikud õlid, luues tasakaalu ja rahu. Tõstes esile ja aidates muuta selliseid emotsioone ,näiteks nagu kuhjunud kurbus, viha, madal enesehinnang. Emotsionaalne tervenemine leiab aset siis, kui tunded saavad pinnale kerkida. Inimene teadvustades neid, on valmis neid märkama, vastu võtma. Seeläbi toimubki vabanemine, teisenemine. Siin tulevadki appi eeterlikud õlid. Kuid nad ei tee meie eest emotsionaalset tööd ära.Nad aitavad meil heita aus pilk endasse ja loovad vajaliku keskkonna, et saaksime ise jätkata oma tervenemise teekonda. Eeterlikud õlid aitavad lisaks hetkelisele lõõgastumisele valgustada tugevalt kinnihoitud uskumuste emotsionaalseid mustreid, julgustades neid ära tundma ja vabastades kinnijäänud energia , sellega seotud emotsioonid. vabastades füüsilise valu taga oleva emotsionaalse valu.