pais

ACCESS CONSCIOUSNESS, BARS

ACCESS CONSCIOUSNESS, BARS

Access (tõlkes ligipääs) Bars ja kehatehnikad on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt. Nad on arendanud erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Rohkem kohalolu ja rõõmu. Läbi nende protsesside, kehatehnikate saab võimalikuks ligipääs sellistele energiatele, millele varem puudusid võimalused.

Bars on vahend, mille läbi saad vabaneda piirangutest, alateadlikest uskumustest. Peas on olemas 32 punkti, mida nimetatakse barsideks, mida õrnalt puudutades ja hoides saab vabastada meie alateadvusse salvestunud ja kinnistunud mustreid, uskumusi.

See on alus millelegi teistsugusele. Avardumisele, vastuvõtmisele,teadlikkusele.

Accessi kutseks on aidata Sul märgata end kui piiritut olendit, kes sa tõeliselt oled. Olla Sina ise ja lisan ikka ja jälle siinkohal : kerguse ja rõõmuga! Elades teadlikkuses, mis hõlmab endas kõike hinnanguteta. Läbi kehatehnikate, barsipunktide mõjutamise on võimalus tasakaalustada oma energiaid, vabaneda kinnistunud mõttemustritest ja teistelt ülevõetud arvamustest, uskumustest, mis tegelikult ei kuulu üldsegi meile. Õppides elama küsimistes, lubamises ja vastuvõtmistes olen ise ja minu keha tagasi pöördunud kõige loomulikuma ja mulle kõige panustavama olemise juurde . Olemise, mis mulle parim.

Valides reaalsuse, mis on hetkel mulle panustavam. Olles mina ise, tajudes elu lihtsust. Võttes vastu vaikust, ruumi, kergust enda sees. Olla looja.

OLLA ÕNNELIK.Kui valid kogeda rohkem iseend, lõõgastust või lihtsalt tekitab see Sinus elavat huvi kogeda midagi täiesti teistsugust, siis oled rõõmuga oodatud.

Olen olemas, et saaksid läbi nende seansside kogeda iseend, rohkem kergust ja voolamist kehasse. Olen lihtsalt kohal, et saaksid avaneda just niipalju, kui soovid ja hetkel parim. Naeratan siinjuures, laienen, et olla ruum, kõigi võimaluste ruum. Olla üksolemises. Pehmelt, Sind väärtustades, olla lubamises, toetades muutuste ilmnemiseks, milleks valmis oled.

Olen läbinud Barsi kursused Kreet Rosin, Kaidi Karilaid, Kirsti Sininrand ja Gary Douglase vahendamisel.

Baastase, Level 1 Kreet Rosin vahendusel

Being You , Dain Heer Stockholm

Level 1 ja Level 2 Dain Heer vahendusel Rooma

Dain Heer’i Sypmhony of Possibilitys London.

Access Body klass Eestis ,Kass Thomas Itaaliast.

Erinevad kehatehnikad Monika Palm, Kirsti Sinirand ja Kaidi Karilaid vahendusel.

HIND

1,5 h barsi või kehaseanss (või erinevate tehnikatega kombineeritult) 50 eur-i

VALIK KEHAPROTSESSIDEST: Immuunsussüsteemi aktiveerimine, tasakaalustamine

Access FACELIFT

Lümfisüsteemi aktiveerimine

Keha homoöpaatilise tasakaalu taastamine

Kolmekordsed järjestikulised süsteemid: šoki, traumade, emotsionaalsete traumade puhul

Emotsionaalsete pingelisuste lahustamine

Struktuurne terviklikkus

Keha jäikus, paidlikkus, kindlad vaatepunktid, hinnangulisus, nende lõhustamisega seotud teemad

Teistelt inimestelt, kohtadelt, situatsioonidelt ülevõetud mustrid

Iseenda võimekuse vastuvõtmine,suhteteemad jne...

Ja lisaks pakun ka vee lBarsi ja teisi kehatehnikaid kombineeritult koos massaažiga, näohooldusega. Sellisel juhul olen avatud voolavale koostööle Sinuga. Küsi julgesti!

P1040963