• Pärli  Ilusalong

    Pärli Ilusalong

    Rõõm kohtuda!

NAERATUS LÄBI MEELELISTE MEELTE
Külluslik näohooldus koos eelneva lõõgastava seljamassaažiga ja tervendavate kristallkausside helidega. See on hoolitsus koos vastavalt näonaha vajadustele valitud aktiivainete kasutamisega. Sisaldades endas näonaha pinnapuhastust, koorivat maski, massaažikreemide-õlide,seerumite kasutamist koos erinevate massaažitehnikate vahel ,lõpetades sobiliku järelmaskiga.

Iga inimene on aga tervik. Seetõttu alustan näohooldust koos lõdvestava seljamassaažiga ja kristallkausside imeliste helidega, mis aitavad kliendil veelgi rohkem avaneda lõõgastusse, mis tagab ka parema näohoolduse.

Et veelgi tuua klient enda vaikusse, lastes minna kõigel, mis ei toeta, siis kasutan lisaks tervendavaid KRISTALLKAUSSIDE helisid, mis toovad kliendi kiiremini enda keskmesse. mis on oluline ka näohooldustes. Lõdvestades seeläbi ka näo-,kaela- ja peapiirkonna lihaseid.

Kristallkausid töötavad läbi inimese energiakeskuste ja kanalite lihtsalt ja meeldivalt. Esialgu tekitavad puhtad helid vibratsioone organismis, mis loovad rahu ja vaikuse, mis aitavad kaasa positiivsele meeleseisundile, stimuleerides sisesekretsiooninäärmeid ja kesknärvisüsteemi. Tasakaalustatud seisundis on inimorganism võimeline end ise paremini aitama ja tervendama. Kui kehas on blokeering, siis kõnealuse organi vibratsioon aeglustub. Läbi puhaste kristallkausside helide on võimalik kaasa aidata kogu keha tasakaalustamisele ja seeläbi tervenemisele. Kristallkausside helisid kasutan ka teistes kehahooldustes.

Selline kombineeritud näohooldus hõlmab endas nii selja-, kaela-, õlgade-,dekoltee- näomassaaži kui ka järelmaski ajal pea -või kätemassaaži. Kestvuseks 1.35- 1.50h

Soovi korral on võimalik ka seljamassaaž ja kristallkausside meloodia ühildada EST-Masteri tõeliselt efektiivsete, erinevate mikrovananemismassaažidega. Ajaliselt tuleb arvestada umbes 2h. Lisaks veel mõnusad hetked iseendaga ja pilk peeglisse!

  

Helisevad kristallkausid

Helisevad kristallkausid.