• Pärli Ilusalong

  Pärli Ilusalong

  Rõõm kohtuda!

 • EST – Master massaažid

  EST – MASTER MASSAAŽID:

   

  PINGULDAV MASSAAŽ NÄOLE , KAELALE, ÕLGADELE

  Täiuslik massaaž, taastades naha toonust ja rakkude kohevust kõikides kudedes kihiti. Massaaži tehnika põhineb sügaval ja täpsel lokaalsel muljumisel, soodustades mikrotsirkulatsiooniprotsesse ja parandades naha troofilisust (protsess, mis seisneb elundite või koe mahu vähenemises) , kudede hapnikuga rikastamist ja detoksit ehk väljutamist ( liigse vedeliku ja ainevahetusjääkide väljutamist). Tänu sellele, et väheneb pinge peamistes lihasgruppides, taastub näol täielik lihaskarkass ja kusjuures püsiv liftingefekt on koheselt silmaga nähtav.

  MIKROVANANEMIST ENNETAV MASSAAŽ NÄOLE; KAELALE, DEKOLTEELE.

  Manuaalne hooldus näole, kaelale ja rinnaümbrusele, mis kompenseerib vananemisega seotud muutusi. Tänu mikromuljumisele taastatakse kollageeni ja elastiini elastsus kudedes. Naha reljeefide taastamine pindmise pingutamise põhimõttel. Aktiveeritakse mikrotsirkulatsiooni ja vedelike väljavoolu. Suur tähelepanu kliendi naha diagnoosimisele ja komplekswsele ja kombineeritud ravile, vastavalt kliendi naha seisundi vajadustest.

  MÜOSTRUKTUURNE MASSAAŽ NÄOLE, DEKOLTEELE

  Müostruktuurse massaaži metoodika töötab sügaval kudede tasemel. Selle tehnika eesmärk on saavutada maksimaalne lihaste lõõgastumine , spasmide vabastamine. Seeläbi paraneb organismi ainevahetus ja aeglustub kudede vananemisprotsess.

   

  EST -Master massaažid Aeg Hind

  Tõeliselt efektiivsed, sügavatoimelised näohooldused
  näolihastele, miimilistele kortsudele. Nägu-
  kael-,dekoltee-.õlad-,peamassaaž / seljamassaažiga Kasutades DECLEOR või ANNEMARIE BÖRLIND tooteid

  al.45h/
  2h
  al.60€/
  68€

  Noorendav hooldus / koos seljamassaažiga

  ESt-Master massaaž küpsemale või erihooldust vajavale , nõudlikumale nahale. Kasutades DECLEOR või ANNEMARIE BÖRLIND tooteid.

  al.1,45/2h  al.64€/
  72€
 •  

  Kehahooldused, massaažid Aeg Hind  

  Lomi-Lomi massaaž

  1,30 tundi

  68€

   

  Laavakivide massaaž
  Hinge hellitus kividega

  1,30-1.40 h 68 €  
         

  Lõõgastav, tasakaalustav klassikaline massaaž, lisaks aroomiõlid,  

  1,5 h

  1h

  52 €

  38€

   
         

   DOTERRA aroomiteraapia eriline aroomimassaaž koos helikristallkausside helidega.  1.10h   48.00€

  Refleksoloogia  Aeg  Hind
  Refleksoloogia 1h 35 €
 • Laavakivide massaaž ehk hinge hellitus kividega

  Ühenduses loodusega, iseendaga. Siin on ühendatud lihtne ja õrn massaaž koos laavakivide teraapiliste omadustega. Massaaž leevendab nii füüsilisi kui ka hingelisi vaevusi läbi imelise lõõgastus ja soojustunde, lastes energial hakata voolama läbi keha. Soojad laavakivid kannavad endas nii tasakaalustavat maaenergiat, tule väekat jõudu, päikese soojendavat sära ja elujõudu kui ka vee kui elu lõputu voolamise energiat. Kõik see on olemas ja elustub iga kord, et oma soojusega leevendada veelgi lihaspingeid koos vahelduva käsimassaažiga, reguleerides ainevahetusprotsesse, seede-ja hormonaalsüsteemi.Pärast igakordse hooldust lähevad laavakivid mõnusasse puhastumisprotsessi, et võtta vastu oma taastunud ja uuenenud valgus- ja soojusenergiaga juba järgmist klienti. Võib-olla sind!?

   

 • LÕÕGASTAV MASSAAŽ
  See on kombineeritud lähtuvalt kliendi soovist ja keha vajadustest, mis hõlmab nii klassikalisi kui ka teistest massaažiliikidest ülevõetuid tehnikaid: lõõgastavaid, voolavaid, tugevamat massaaži liigestele, lihastele. Pikad venitused, hellitavad silitused , mis vahepeal hõlmavad ühtaegselt pea kogu keha, annavad tunde, et isegi siis kui põhirõhk rohkem ühel piirkonnal, on teised sama hoitud läbi sujuvate puudutuste- inimene-hing-keha kui terviklikkus.

  LIBLIKMASSAAŽ ehk õrn bioenergeetiline massaaž
  See on õrnalt ja nauditavalt pehmelt puudutav massaaž, nagu liblika lend õielt õiele. Nagu liblika puudutus, mis ühtaegu hellitades ja energiat avades hõlmab kogu keha.Selle bioenergeetilise massaaži loojaks on dr. Eva Reich, kes arendas selle edasi oma isa Wilhelm Reici terapeutilisest süsteemist. Õppisin seda Richard Overly pakutaval kursusel jakasutan seda kombineerituna teiste näo ja kehahooldustega.

  Kehahooldused, massaažid Aeg Hind

  Lomi-Lomi massaaž
  Armastuse vool kätest.

  1,45h

  55€

  Laavakivide massaaž
  Hinge hellitus kividega

  1,30h 47 €

  Lõõgastav, tasakaalustav massaaž/ lisaks eeterlikud aroomiõlid,heliteraapia

  1,30h 38 €/42€
  Tasakaalustav massaaž / lisaks eeterlikud aroomiõlid 1h 27 €/31€