• Pärli Ilusalong

  Pärli Ilusalong

  Rõõm kohtuda!

 • ABHYANGA,  AJURVEDA massaaž
  Ajurveda ABHYANGA massaaž, tehtav rohke sooja seesamiõliga, mis on vägagi sobilik kõikidele kehatüüpidele. Lõõgastav ja tasakaalustav, mõjutades füüsiliselt kogu keha ning luues seesmise vaikuse taju seisundi,mis juhib isetervenemise protsessi.
  Massaaži liigutused on sujuvamalt pikemad ja rütmiliselt korduvamad, kui tavalisel massaažil, luues kehasse seeläbi just rahulikku olemise seisundit ja leevendades lihaspingeid.
  Abhyanga massaaž toetab Sind eriti kuurina pingelisel ajal ja sügis-talvisel perioodil, kus meie kehad vajavad rohkem soojust ja puhkeseisundit. Oled pühendumise ja ajurveda iidsete tarkuste poolt toetatud.

   

  Teenuse nimetus Aeg Hind
   ABHYANGA  AJURVEDA õlimassaaž 1.30/1.40h   48.00€

  DOTERRA aroomiteraapia puudutus

  See on eriline aroomimassaaž koos Doterra eeterlike õlidega, lisaks sissejuhatavalt  kristallhelikausside helgelt tõstvad vibratsioonid.

  1.15h 38.00€

  Laavakivide massaaž
  Hinge hellitus kividega

  1,30 h 48 €

  Lõõgastav, tasakaalustav massaaž/lisaks eeterlikud aroomiõlid

  1,5 h 38 €/42€
  Tasakaalustav massaaž /lisaks eeterlikud aroomiõlid 1h 27€/29 €
 • EST – Master massaažid

  EST – MASTER MASSAAŽID:

   

  PINGULDAV MASSAAŽ NÄOLE , KAELALE, ÕLGADELE

  Täiuslik massaaž, taastades naha toonust ja rakkude kohevust kõikides kudedes kihiti. Massaaži tehnika põhineb sügaval ja täpsel lokaalsel muljumisel, soodustades mikrotsirkulatsiooniprotsesse ja parandades naha troofilisust (protsess, mis seisneb elundite või koe mahu vähenemises) , kudede hapnikuga rikastamist ja detoksit ehk väljutamist ( liigse vedeliku ja ainevahetusjääkide väljutamist). Tänu sellele, et väheneb pinge peamistes lihasgruppides, taastub näol täielik lihaskarkass ja kusjuures püsiv liftingefekt on koheselt silmaga nähtav.

  MIKROVANANEMIST ENNETAV MASSAAŽ NÄOLE; KAELALE, DEKOLTEELE.

  Manuaalne hooldus näole, kaelale ja rinnaümbrusele, mis kompenseerib vananemisega seotud muutusi. Tänu mikromuljumisele taastatakse kollageeni ja elastiini elastsus kudedes. Naha reljeefide taastamine pindmise pingutamise põhimõttel. Aktiveeritakse mikrotsirkulatsiooni ja vedelike väljavoolu. Suur tähelepanu kliendi naha diagnoosimisele ja komplekswsele ja kombineeritud ravile, vastavalt kliendi naha seisundi vajadustest.

  MÜOSTRUKTUURNE MASSAAŽ NÄOLE, DEKOLTEELE

  Müostruktuurse massaaži metoodika töötab sügaval kudede tasemel. Selle tehnika eesmärk on saavutada maksimaalne lihaste lõõgastumine , spasmide vabastamine. Seeläbi paraneb organismi ainevahetus ja aeglustub kudede vananemisprotsess.

   

  EST -Master massaažid Aeg Hind

  Tõeliselt efektiivsed, sügavatoimelised näohooldused
  näolihastele, miimilistele kortsudele. Nägu-
  kael-,dekoltee-.õlad-,peamassaaž / seljamassaažiga Kasutades DECLEOR või ANNEMARIE BÖRLIND tooteid

  al.45h/
  2h
  al.60€/
  68€

  Noorendav hooldus / koos seljamassaažiga

  ESt-Master massaaž küpsemale või erihooldust vajavale , nõudlikumale nahale. Kasutades DECLEOR või ANNEMARIE BÖRLIND tooteid.

  al.1,45/2h  al.64€/
  72€
 •  

  Kehahooldused, massaažid Aeg Hind  

  Lomi-Lomi massaaž
  Armastuse vool kätest.

  1,30 tundi

  48€

   

  Laavakivide massaaž
  Hinge hellitus kividega

  1,30-1.40 h 48 €  
  ABHYANGA  Ajurveda massaaž 1,30-1.40h 48€  

  Lõõgastav, tasakaalustav massaaž,lisaks aroomiõlid, heliteraapia

  1,5 h 38/40/42 €  
  Tasakaalustav massaaž,lisaks aroomiõlid, heliteraapia 1h 28/30€  

   DOTERRA aroomiteraapia eriline aroomimassaaž koos helikristallkausside helidega.  1.15h   38.00€

  Refleksoloogia  Aeg  Hind
  Refleksoloogia 1h 28 €
 • Laavakivide massaaž ehk hinge hellitus kividega

  Ühenduses loodusega, iseendaga. Siin on ühendatud lihtne ja õrn massaaž koos laavakivide teraapiliste omadustega. Massaaž leevendab nii füüsilisi kui ka hingelisi vaevusi läbi imelise lõõgastus ja soojustunde, lastes energial hakata voolama läbi keha. Soojad laavakivid kannavad endas nii tasakaalustavat maaenergiat, tule väekat jõudu, päikese soojendavat sära ja elujõudu kui ka vee kui elu lõputu voolamise energiat. Kõik see on olemas ja elustub iga kord, et oma soojusega leevendada veelgi lihaspingeid koos vahelduva käsimassaažiga, reguleerides ainevahetusprotsesse, seede-ja hormonaalsüsteemi.Pärast igakordse hooldust lähevad laavakivid mõnusasse puhastumisprotsessi, et võtta vastu oma taastunud ja uuenenud valgus- ja soojusenergiaga juba järgmist klienti. Võib-olla sind!?

  Kehahooldused, massaažid Aeg Hind

  Lomi-Lomi massaaž
  Armastuse vool kätest.

  1.30-1.40h

  48€

  Laavakivide massaaž
  Hinge hellitus kividega

  1,5h 48 €

  Lõõgastav, tasakaalustav massaaž
  SPA massaaž

  1,5h 39 €
  Massaaž 1h 28 €
 • Lomi-Lomi

  ARMASTUSE VOOL KÄTEST
  Tunda end eriliselt, armastatuna, iseendana. Vastu võtta rohkem iseennast, oma jumalikkust. Rahu ja inspiratsiooni enda sees.

  Eriline, sügavalt lõõgastav ja väestav kogemus on tervendava mõjuga Lomi-Lomi
  massaaž, mida kutsutakse päritolumaal Havail armastuse
  vooluks kätest. Pealaest jalataldadeni ulatuvad rütmilised puudutused, kasutades peamiselt käsivarsi kuni küünarnukini, juhatavad tervendava energiavoo läbi kogu keha.

  Aitab vabaneda nii füüsilistest, mentaalsetest kui ka emotsionaalsetest blokeeringutest ning pingetest. Lomi-Lomi massaažile on iseloomulik täielik kohalolu Sinu kui kliendi jaoks. Suur tähelepanu ei ole mitte ainult massaažitehnikatel, vaid just armastuse voolul tegijas endas. Ainult seeläbi on võimalik anda edasi Lomi-Lomi massaaži kui armastuse voolu kätest. Hõlmates endas nii hellitavad, voolavaid, kui ka sügavamaid lihaste lõdvestumist ja liigeste liikuvust parandavaid liigutusi. See on imeline massaaž ka lihtsalt enda heaoluks ja hellituseks, mille tulemusena toimub keha iseeneseslik tervenemine.Võimalus tunda end armastatuna, noorenenuna ja tulvil inspiratsiooni!

  ALOHA!

  Kehahooldused, massaažid Aeg Hind

  Lomi-Lomi massaaž
  Armastuse vool kätest.

  1,50h

  58€

  Laavakivide massaaž
  Hinge hellitus kividega

  1,30h 46 €

  Lõõgastav, tasakaalustav massaaž/lisaks eeterlikud aroomiõlid

  1,5h 38 €/40€
  Tasakaalustav massaaž/lisaks eeterlikud aroomiõlid 1h 27 €/29€

  P1040437

 • LÕÕGASTAV MASSAAŽ
  See on kombineeritud lähtuvalt kliendi soovist ja keha vajadustest, mis hõlmab nii klassikalisi kui ka teistest massaažiliikidest ülevõetuid tehnikaid: lõõgastavaid, voolavaid, tugevamat massaaži liigestele, lihastele. Pikad venitused, hellitavad silitused , mis vahepeal hõlmavad ühtaegselt pea kogu keha, annavad tunde, et isegi siis kui põhirõhk rohkem ühel piirkonnal, on teised sama hoitud läbi sujuvate puudutuste- inimene-hing-keha kui terviklikkus.

  LIBLIKMASSAAŽ ehk õrn bioenergeetiline massaaž
  See on õrnalt ja nauditavalt pehmelt puudutav massaaž, nagu liblika lend õielt õiele. Nagu liblika puudutus, mis ühtaegu hellitades ja energiat avades hõlmab kogu keha.Selle bioenergeetilise massaaži loojaks on dr. Eva Reich, kes arendas selle edasi oma isa Wilhelm Reici terapeutilisest süsteemist. Õppisin seda Richard Overly pakutaval kursusel jakasutan seda kombineerituna teiste näo ja kehahooldustega.

  Kehahooldused, massaažid Aeg Hind

  Lomi-Lomi massaaž
  Armastuse vool kätest.

  1,45h

  55€

  Laavakivide massaaž
  Hinge hellitus kividega

  1,30h 47 €

  Lõõgastav, tasakaalustav massaaž/ lisaks eeterlikud aroomiõlid,heliteraapia

  1,30h 38 €/42€
  Tasakaalustav massaaž / lisaks eeterlikud aroomiõlid 1h 27 €/31€