• Pärli Ilusalong

  Pärli Ilusalong

  Rõõm kohtuda!

 

 • Access FACELIFT

  Access FACELIFT ehk Access näotõstmine

  See on üks imelistest kehatehnikatest (vt. Access Consciousness, BARS), mis toimib energeetiliselt moel. Taastades noorusliku välimuse näol ja samas panustades kogu su kehale, et tunda end paremini. Protsessi käigus kasutatakse paljusid energeetilisi sagedusi , mis vabastavad need blokeeringud ja piirangud kehas, rakumälus, mis on näonaha lõtvumise, tuhmi väljanägemise , kortsude tekke,keha vananemise üheks põhjuseks olnud. Tervendades keha ja nahka, kaotades vananemise ja vanusega seotud ilmingud, vabastades traumad ja hinnangud, mille oleme oma keha vananemise ja enda hinnangulisuse osas omaks võtnud. Protsessi ajal taastatakse loomulik energiavoolamine kehas. Läbi õrna puudutuse näole, kaelale,dekolteele, rindadele või jalgadele vabastatakse emotsioonidest ja stressist tingitud energiablokid kehas.

  Mis siis, kui läbi selle kehatehnika saad oma keharakke noorendada ja luua elu teisteski valdkondades muutusi, mida oodatagi ei oska? Mida hetkel oodatagi ei oska, aga samas oled valmis seda juba ammu vastu võtma? Rõõmu ja kergusega!

  Access Facelift™ kursus on heaks kiidetud Rahvusvahelise Sertifitseerimisjuhatuse poolt USA-s Terapeutilise Massaaži ja kehaprotsesside alal.

  Ülidünaamiline käed peal kehaprotsess, mis loob:

  Energeetilist muutust kogu kehas
  Taastab noorusliku ,säravama välimuse näol, kehal
  Vabastab piirangud, mis ei luba nooreneda
  Loob kehasse ruumi ja enesetervendamist
  Aktiveerib kehas enam kui 28 erinevat energiat
  Vabastab traumad ja aktiveerib rakumälu
  Taastab kehas loomuliku energiavoo

 • EST – Master massaažid

  EST – MASTER MASSAAŽID:

  EST- Masteri massaažitehnika
  Tõeline lõõgastus ja heaolu läbi kombinatsiooni kolmest erinevast tehnikast : lõõgastav – antistress, lümfidrenaaž, tugevam lihasmassaaž. Pikad venitused, hellitavad silitused , mis vahepeal hõlmavad ühtaegselt pea kogu keha, annavad tunde, et isegi siis kui põhirõhk rohkem ühel piirkonnal, on teised sama hoitud läbi sujuvate puudutuste- inimene-hing-keha kui terviklikkus. See on üheaegselt nii energeetiline kui ka lõõgastav lihasmassaaž. Täielik voolamine , et kogeda iseenda terviklikkuse tunnet.

  Suurima lõõgastuse panustamiseks ja kliendi soovide arvestamisel alustan massaaže kristallkausside tervendavate helidega, mis aitavad veelgi rohkem kliendil endasse tulla, hetkes olla ja avaneda enda, oma keha vastuvõtmisele, olemasolevate pingete,blokeeringute vabastamisele..

  PINGULDAV MASSAAŽ NÄOLE , KAELALE

  Täiuslik massaaž, taastades naha toonust ja rakkude kohevust kõikides kudedes kihiti. Massaaži tehnika põhineb sügaval ja täpsel lokaalsel muljumisel, soodustades mikrotsirkulatsiooniprotsesse ja parandades naha troofilisust (protsess, mis seisneb elundite või koe mahu vähenemises) , kudede hapnikuga rikastamist ja detoksit ehk väljutamist ( liigse vedeliku ja ainevahetusjääkide väljutamist). Tänu sellele, et väheneb pinge peamistes lihasgruppides, taastub näol täielik lihaskarkass ja kusjuures püsiv liftingefekt on koheselt silmaga nähtav.

  MIKROVANANEMIST ENNETAV MASSAAŽ NÄOLE; KAELALE, DEKOLTEELE.

  Manuaalne hooldus näole, kaelale ja rinnaümbrusele, mis kompenseerib vananemisega seotud muutusi. Tänu mikromuljumisele taastatakse kollageeni ja elastiini elastsus kudedes. Naha reljeefide taastamine pindmise pingutamise põhimõttel. Aktiveeritakse mikrotsirkulatsiooni ja vedelike väljavoolu. Suur tähelepanu kliendi naha diagnoosimisele ja komplekswsele ja kombineeritud ravile, vastavalt kliendi naha seisundi vajadustest.

  MÜOSTRUKTUURNE MASSAAŽ NÄOLE, DEKOLTEELE

  Müostruktuurse massaaži metoodika töötab sügaval kudede tasemel. Selle tehnika eesmärk on saavutada maksimaalne lihaste lõõgastumine , spasmide vabastamine. Seeläbi paraneb organismi ainevahetus ja aeglustub kudede vananemisprotsess.

  SPA MASSAAŽ KEHALE ( PSÜHHO-BIO-STRUKTUURNE )

  Tõeline lõõgastus ja heaolu läbi kombinatsiooni kolmest erinevast tehnikast : lõõgastav – antistress, lümfidrenaaž, tugevam lihasmassaaž. Pikad venitused, hellitavad silitused , mis vahepeal hõlmavad ühtaegselt pea kogu keha, annavad tunde, et isegi siis kui põhirõhk rohkem ühel piirkonnal, on teised sama hoitud läbi sujuvate puudutuste- inimene-hing-keha kui terviklikkus. See on üheaegselt nii energeetiline kui ka lõõgastav lihasmassaaž. Täielik voolamine , et kogeda iseenda terviklikkuse tunnet.

  EST -Master massaažid Aeg Hind

  Tõeliselt efektiivsed, sügavatoimelised näohooldused
  näolihastele, miimilistele kortsudele. Nägu-
  kael-,dekoltee-.õlad-,peamassaaž / seljamassaažiga

  al.1,35h /
  1,50h
  al.58€/
  666€
  Noorendav hooldus / koos seljamassaažiga   al.60€/
  68€
 • Naeratus läbi meeleliste meelte

  NAERATUS LÄBI MEELELISTE MEELTE
  Külluslik näohooldus koos eelneva lõõgastava seljamassaažiga ja tervendavate kristallkausside helidega. See on hoolitsus koos vastavalt näonaha vajadustele valitud aktiivainete kasutamisega. Sisaldades endas näonaha pinnapuhastust, koorivat maski, massaažikreemide-õlide,seerumite kasutamist koos erinevate massaažitehnikate vahel ,lõpetades sobiliku järelmaskiga.

  Iga inimene on aga tervik. Seetõttu alustan näohooldust koos lõdvestava seljamassaažiga ja kristallkausside imeliste helidega, mis aitavad kliendil veelgi rohkem avaneda lõõgastusse, mis tagab ka parema näohoolduse.

  Et veelgi tuua klient enda vaikusse, lastes minna kõigel, mis ei toeta, siis kasutan lisaks tervendavaid KRISTALLKAUSSIDE helisid, mis toovad kliendi kiiremini enda keskmesse. mis on oluline ka näohooldustes. Lõdvestades seeläbi ka näo-,kaela- ja peapiirkonna lihaseid.

  Kristallkausid töötavad läbi inimese energiakeskuste ja kanalite lihtsalt ja meeldivalt. Esialgu tekitavad puhtad helid vibratsioone organismis, mis loovad rahu ja vaikuse, mis aitavad kaasa positiivsele meeleseisundile, stimuleerides sisesekretsiooninäärmeid ja kesknärvisüsteemi. Tasakaalustatud seisundis on inimorganism võimeline end ise paremini aitama ja tervendama. Kui kehas on blokeering, siis kõnealuse organi vibratsioon aeglustub. Läbi puhaste kristallkausside helide on võimalik kaasa aidata kogu keha tasakaalustamisele ja seeläbi tervenemisele. Kristallkausside helisid kasutan ka teistes kehahooldustes.

  Selline kombineeritud näohooldus hõlmab endas nii selja-, kaela-, õlgade-,dekoltee- näomassaaži kui ka järelmaski ajal pea -või kätemassaaži. Kestvuseks 1.35- 1.50h

  Soovi korral on võimalik ka seljamassaaž ja kristallkausside meloodia ühildada EST-Masteri tõeliselt efektiivsete, erinevate mikrovananemismassaažidega. Ajaliselt tuleb arvestada umbes 2h. Lisaks veel mõnusad hetked iseendaga ja pilk peeglisse!

    

  Helisevad kristallkausid

  Helisevad kristallkausid.

 • Näohoolitsus meestele

   
  On heameel tõdeda, kui olete leidnud aega ja huvi oma näonaha eest hoolitseda. Valides erinevate näopuhastuste, massaažide ja teiste võimaluste näol, kasutades profisarjade kosmeetikatoodeid just meeste näonahale või vastavalt näonaha vajadustele mõeldes. Olete oodatud.

 •  

  Teenuse nimetus Aeg Hind
  Näopuhastused    

  Näopuhastus

  Näopuhastus : kooriv mask, näonaha aurutamine, mehaaniline puhastus
  koos järgneva lühikese, rahustava näomassaažiga ja puhastav kreemmask, kreemid
  maski ajal valikul käte või peamassaaž.

  1,20h 44€
  Näopuhastus õpilastele kuni 18a.   36€
  Näopuhastus probleemsele nahale 1,30-1,45h 46/50 €

  Näopuhastus ultraheliga

  Näonaha pinnapuhastus, ultrahelipuhastus, vajadusel mehhanilisel teel lisaks, lühike rahustav massaaž, LED footonvalgus ultraheliga, mask.

    44€

  Näopuhastus ultraheliga probleemsele nahale

  Näonaha pinnapuhastus, ettevalmistav hooldus ultrahelipuhastuseks, ultrahelipuhastus, mehhaaniline puhastus lisaks,seerum, lühike rahustav massaaž, LED footonvalgus ultraheliga, mask.

  õpilastele kuni 18 a. /õpilastele-probleemsele nahale kuni 18.a

  1,30h

  46/50 €

  36/40 €

  Näopuhastus koos nägu-kael-dekolteemassaažiga   62€/70€
  eelneva seljamassaažiga    

  Lisad

  LED footonvalgus koos ultraheliga

    3 €
  Seerumid   al. 2€
  Darsonvalisatsioon   al.3 €

   

  Erinevad näohoolitsused Aeg Hind

  Nägu-kael-dekolteemassaaž( kõik sarjad) koos eelneva kooriva- ja
  järgneva hooldusmaskiga, naha vajadustest lähtuvad massaažikreemid, õlid, lisaks peamassaaž maski ajal.

  al. 1,20h al. 48€
  Näohooldus massaažide näol, nägu-kael-dekolteemassaaž, koos eelneva lõõgastava seljamassaažiga al. 1,35h al. 56€
       

  Lisad

  seerumid

    al. 3€
  Sügavamatoimelised koorimised   3€
  Kollageenmask   4€
  Merevetikamask   5€
  Seljamassaaž,  toetamaks näohooldusi   8€
  Refleksoloogia, toetamaks näohooldusi   8€
  Heliteraapia,     toetamaks näohooldusi   8€

   

  Decleori näohoolitsused

  Aeg Hind
  Täiuslik niisutav, puhastav aromaatne näohooldus /seljamassaažiga   48€/56€
  Värskendav,elustav Aromaplasty näohooldus    50€/58€
  Niisutav erihooldus, Intense Nutrition /seljamassaažiga   52€/60€
  Rahustav erihooldus, Harmonie Calm,  tundlikule näonahale   52€/60€
  Excellence de L'age,Lift and firming- noorendav hooldus /seljamassaažiga   56€/64€

  Lisad
  Aromaplasty mask

    5 €
  Seerumid   al. 2 €

   

  Anne-Marie Börlind näohoolitsused Aeg Hind
  Täiuslik näohooldus, niisutav,rahustav / koos seljamassaažiga   48€/56€
  Täiuslik näohooldus (pinguldav, elustav) / koos seljamassaažiga   50€/58€
       
  Merevetikamaskiga näohooldus /koos seljamassaažiga   54€/62€ 

  Lisad

  Seerumid

    al. 3€
  Sügavamatoimelised koorimised   3 €
  Kollageenmask   4 €
  Seljamassaaž, toetamaks näohooldusi   8 €
  Refleksoloogia, toetamaks näohoolitsusi   8€
  Heliteraapia, toetamaks näohoolitsusi   8€

   

  Heliteraapia Aeg Hind
  Lõõgastavad kristallkausside ja tuulegongi helid al.15min.  al.8€

   

  EST -Master massaažid Aeg Hind

  Tõeliselt efektiivsed, sügavatoimelised näohooldused
  näolihastele, miimilistele kortsudele. Nägu-
  kael-,dekoltee-.õlad-,peamassaaž / seljamassaažiga

  al.1,40h /
  2h
  al.58€/
  66€
  Noorendav hooldus / koos seljamassaažiga   al.66€/
  74€

   

  Teemantlihvimine Aeg Hind

  Protseduuri teostatakse saksa kvaliteetkosmeetikasarjaga CNC . Eelneva näonaha ensüümkoorimisega,lühikese rahustava massaaži ,taastavate seerumite ja järelmaskiga. Näonaha vajadustest lähtuvalt lisaseerumid.

    al. 54€

   

   Yumi Lashes  Aeg  Hind
  Ripsmete koolutamine koos keemilise värvimisega al. 1,20h 70€

   

  Kehahooldused, massaažid Aeg Hind

  Lomi-Lomi massaaž
  Armastuse vool kätest.

  2h

  60€

  Laavakivide massaaž
  Hinge hellitus kividega

  1,40h 50 €

  Lõõgastav, tasakaalustav massaaž
  SPA massaaž

  1,5h 39 €
  Massaaž 1h 28 €
       

   

  Refleksoloogia  Aeg  Hind
  Refleksoloogia 1h 28 €

   

  Depilatsioon  Aeg  Hind
  Sääred koos põlvedega   15 €
  Reied   17€/20€
  Jalad täispikkuses   30€/36€
  Jalad täispikkuses, lisaks bikiiniprk   36€/40€
  Brasiilia bikiini   26€/28€
  Bikiini piirkond   12 €
  Sügav bikiini piirkond   20 €
  Kõht   8€/14€
  Käed   16€/24€
  Kaenlaalused   10€/12€
  Ülahuul   4€/6€
  Näopiirkond(ülahuul, lõug, põsed)   16 €

   

  Ripsmed , kulmud  Aeg  Hind
  Kulmude korrigeerimine, kujundus   3€/4€/6€
  Ripsmete värvimine   6 €
  Kulmude värvimine   4 €
  Ripsmete ja kulmude värvimine, kulmude korrigeerimine/kujundus   13€/16€
  Ripsmevärvi eemaldus enne värvimist   1€

   

  Kõrvarõngad Aeg Hind
  Kõrvarõngaaugud koos esmaste kõrvarõngastega, meditsiiniline plastik     20 € 2tk.
 • naemassaaz piltNäohoolitsused massaažide näol. See sisaldab endas erinevaid , vastavalt vajadusele massaažitehnikaid, hõlmates sealjuures nii nägu, kaela kui ka deklotee piirkondi. Kasutades erinevaid, kliendi näonaha vajadustest lähtuvaid kosmeetikasarju.

  Anne-Mare Börlind

  “Tõeline ekspert puhta looduskosmeetika alal. Firma Börlind tegutseb aastast 1947 ja on tänaseks üks enimmüüdud ja populaarseim ÖKOkosmeetika terves maailmas. Ekspertide hinnangul kuulub tema toodang maailma ökokosmeetika vaieldamatusse tippu.”

  Decleor

  “Decléori südameks ja lähtepunktiks on aroomiteraapia. Declèor on rakendanud iidsed teadmised taimedest ning kasutab oma toodetes aromaatseid eeterlikke õlisid. Puhtad eeterlikud õlid on kontsentraadid taimedest, mille soovitud toime on kuni mitusada korda tugevam kui taime oma.
  Aroomiteraapia on Decléori imago tähtis osa ning samal ajal annab toodetele meeldiva loodusliku lõhna.”

   

   

  borlind piltdecleor

 • Mehhaaniline näopuhastus koos eelneva näonaha ettevalmistamisga aurutamise teel. Ultraheli näopuhastus, vajadusel koos mehhaanilise näopuhastusega.

 • TEEMANTLIHVIMINE
  See on naha mehhaaniline koorimine teemantotsikuga aparaadi abil.Sobib kasutamiseks iga nahatüübi korral. Näidustused: armid, venitusarmid epidermise pealmise kihtide paksendid tuhm, väsinud nahk ummistunud poorid pigmendilaigud naha vananemistunnused, peened kortsud akne ja aknejärgne seisund, aknearmid järgnevate aktiivainete :kreemide, maskide parem imendumine

  Vastunäidustused : kuperroosa dermatoosi ägenemisstaadium põletikuline akne