• Pärli  Ilusalong

    Pärli Ilusalong

    Rõõm kohtuda!

EST – Master massaažid

EST – MASTER MASSAAŽID:

 

PINGULDAV MASSAAŽ NÄOLE , KAELALE, ÕLGADELE

Täiuslik massaaž, taastades naha toonust ja rakkude kohevust kõikides kudedes kihiti. Massaaži tehnika põhineb sügaval ja täpsel lokaalsel muljumisel, soodustades mikrotsirkulatsiooniprotsesse ja parandades naha troofilisust (protsess, mis seisneb elundite või koe mahu vähenemises) , kudede hapnikuga rikastamist ja detoksit ehk väljutamist ( liigse vedeliku ja ainevahetusjääkide väljutamist). Tänu sellele, et väheneb pinge peamistes lihasgruppides, taastub näol täielik lihaskarkass ja kusjuures püsiv liftingefekt on koheselt silmaga nähtav.

MIKROVANANEMIST ENNETAV MASSAAŽ NÄOLE; KAELALE, DEKOLTEELE.

Manuaalne hooldus näole, kaelale ja rinnaümbrusele, mis kompenseerib vananemisega seotud muutusi. Tänu mikromuljumisele taastatakse kollageeni ja elastiini elastsus kudedes. Naha reljeefide taastamine pindmise pingutamise põhimõttel. Aktiveeritakse mikrotsirkulatsiooni ja vedelike väljavoolu. Suur tähelepanu kliendi naha diagnoosimisele ja komplekswsele ja kombineeritud ravile, vastavalt kliendi naha seisundi vajadustest.

MÜOSTRUKTUURNE MASSAAŽ NÄOLE, DEKOLTEELE

Müostruktuurse massaaži metoodika töötab sügaval kudede tasemel. Selle tehnika eesmärk on saavutada maksimaalne lihaste lõõgastumine , spasmide vabastamine. Seeläbi paraneb organismi ainevahetus ja aeglustub kudede vananemisprotsess.

 

EST -Master massaažid Aeg Hind

Tõeliselt efektiivsed, sügavatoimelised näohooldused
näolihastele, miimilistele kortsudele. Nägu-
kael-,dekoltee-.õlad-,peamassaaž / seljamassaažiga Kasutades DECLEOR või ANNEMARIE BÖRLIND tooteid

al.45h/
2h
al.60€/
68€

Noorendav hooldus / koos seljamassaažiga

ESt-Master massaaž küpsemale või erihooldust vajavale , nõudlikumale nahale. Kasutades DECLEOR või ANNEMARIE BÖRLIND tooteid.

al.1,45/2h  al.64€/
72€